Форма входу

Пошук

Календар

«  Січень 2025  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 109

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0




Понеділок, 06.01.2025, 05:52
Гість | RSS
Кафедра геодезії і геоінформатики
| |
Навчальна практика


         Кафедра геодезії і геоінформатики є чи не єдиною кафедрою університету, яка щоліта організовує і проводить навчальні геодезичні практики студентів трьох факультетів; землевпорядного, будівництва і архітектури та  агротехнологій і екології. На території навчального геодезичного полігону практикуються землевпорядники першого, другого і третього курсів, будівельники другого курсу, архітектори першого курсу, дизайнери та екологи першого курсу. Практично закріплюють знання, отримані під час вивчення теоретичних курсів з Топографії, Геодезії, GPS – технологій, Інженерної геодезії, Основ геодезії та Топографії з основами картографії. 
Навчальна геодезична практика студентів є невід’ємною складовою частиною процесу підготовки спеціалістів базових напрямів "Геодезія, картографія та землеустрій”, "Будівництво”, "Агроекологія і біологія”.

    Програми практик передбачають повний комплекс топографічних робіт, необхідних для складання карт, розв’язання інженерно-геодезичних задач. Практика проводиться в польових умовах. Скерування на геодезичну практику здійснюється згідно з наказом ректора університету. Загальну організацію геодезичною практикою та контроль за її проведенням здійснює декан факультету та завідувач кафедри геодезії і геоінформатики. Безпосереднє керівництво практикою в академічних групах покладається на викладачів кафедри.
Навчально-виробничою одиницею на геодезичній практиці є бригада. Чисельний склад бригади визначається трудомісткістю даного виду робіт.
Завданням практик є отримання кожним студентом практичних навичок під час виконання польових топографо-геодезичних робіт. 
Під час проходження навчальних практик студенти виконують наукову роботу (дослідження нових приладів, детальне відпрацювання окремих методик спосте- режень тощо). Тематику та індивідуальні завдання наукової роботи задає керівник практики. Перед кожним видом робіт керівник групи проводить попереднє заняття, в якому вказує мету, обсяги, призначення роботи та основні вимоги до її вико- нання (видає технічне завдання). Студенти виконують перевірки, дослідження приладів та пробні вимірювання і, після контролю керівником, приступають до виконання конкретного завдання програми практики.
Контроль за ходом навчальної геодезичної практики в групі здійснюють керівник практики, завідувач кафедри геодезії, декан землевпорядного факультету. Керівник практики проводить польовий та камеральний контроль виконання топографо-геодезичних робіт про що складає акт контролю, де відмічає недоліки, які необхідно виправити.
      Навчальна практика завершується захистом виконаних робіт членами бригади в присутності комісії. Членів комісії призначає завідувач кафедри, або декан. За результатами захисту звіту виставляється оцінка (диференційований залік). Залік є підведенням підсумків роботи кожного студента під час проходження практики, визначення рівня здобутих ним знань та навичок.


Copyright MyCorp © 2025