Форма входу

Пошук

Календар

«  Листопад 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Архів записів

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 109

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Субота, 26.11.2022, 20:36
Гість | RSS
Кафедра геодезії і геоінформатики
| |
Зв'язки кафедри


Кафедра підтримує зв’язки з багатьма організаціями, так викладачі кафедри регулярно проходять перепідготовку у державному підприємстві «Західгеодезкартографія» (директор Романюк Б. І.), у Львівському національному університеті «Львівська політехніка» (директор інституту «Геодезія» Третяк К. Р.). Крім того, з цими організаціями існують інші договори – так на ДП «Західгеодезкартографія» діє філіал кафедри, де наші студенти проходять практику у цьому підприємстві, багато випускників працює у ньому. Тісні стосунки існують і з «Львівською політехнікою», разом ми виконуємо наукові експерименти з геодезії, фотограмметрії та за іншими напрямками.
     На території студентського містечка співробітниками кафедри створений лінійний базис, для метрологічної атестації електронних тахеометрів, радіо- та світловіддалемірів, GPS-систем, інших вимірювальних приладів, що використовують як у наукових дослідженнях, так і у практиці виробничих лінійних вимірювань.
   Кафедра геодезії і геоінформатики прийнята колективним членом Західного геодезичного товариства Українського товариства геодезії і картографії на підставі рішення від 28 листопада 2007 р. № 53 (249).
    Наші студенти переможці та призери різних студентських наукових форумів та олімпіад зі спеціальності, які проходять у Київському, Харківському, Луганському, Сумському аграрних університетах. У 2011 році в рамках міжнанародного проекту Темпус підписаний договір про співпрацю з геодезичним факультетом університету св. Кирила та Мефодія (республіка Македонія), де студенти землевпорядного факультету проходять навчальну практику.
     Викладачі кафедри виконують великий обсяг польових і камеральних робіт на замовлення нашого університету та міської ради м. Дубляни. Під час проходження навчальної практики студентами, під керівництвом викладачів, виконане знімання території університету зі створенням цифрової карти у масштабі 1:500 і цифрової моделі цієї ділянки.
 Співробітники кафедри приймають участь у забезпеченні учбового процесу для аграрних університетів України. Нами розроблені типові програми для студентів землевпорядників з топографії, геодезії, вищої геодезії, математичної обробки геодезичних вимірювань, фотограмметрії та дистанційного зондування, супутникової геодезії та сферичної астрономії, основи ГІС-технологій.
Copyright MyCorp © 2022